Spotkania formacyjne

Odnowa w Duchu Świętym – zapraszamy na spotkania które odbywają się w poniedziałki o godz. 19:00 w sali nad zakrystią i poprzedzone są cichą adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele po mszy św. o godz. 18:00.  W pierwsze piątki miesiąca (oprócz wakacji) formacja prowadzi Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. Wieczornej.

Grupa Czwartkowa – zapraszamy na spotkania które odbywają się na plebanii w czwartki o godz: 20:00. (Katechez nie ma podczas kolędy, ferii oraz wakacji). W pierwsze czwartki miesiąca formacja prowadzi Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00.

Jasnogórska Rodzina Różańcowa –  Chętnych zapraszamy na spotkania w III niedzielę miesiąca po Mszy św. Wieczornej (w październiku o godz. 17:00)

Żywy różaniec – zapraszamy na spotkania które odbywają się podczas zmiany Tajemnic Różańcowych w I niedzielę miesiąca o godz. 17:00. Różaniec odmawiany jest w soboty, pół godz. przed Wieczorną Mszą św., oraz w niedzielę na nabożeństwie o godz. 17:00 (od czerwca do sierpnia o 19:00).

Parafialny Zespół Caritas – zapraszamy do zgłoszenia się u ks. Proboszcza.

Schola – Chętnych do wspólnego śpiewu serdecznie zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 18:00.

Chór Deesis – zapraszamy na spotkania w poniedziałki i środy o godz. 19:30 w sali za plebanią

Ministranci – Chętnych zapraszamy do zgłoszenia się do ks. Tomasza. 

Lektorzy seniorzy – zapraszamy do sprawdzenia terminu spotkania w grafiku wywieszonym w Zakrystii.

Neokatechumenat – z chwilą zawiązania, do wspólnoty nie mogą dochodzić nowi członkowie, aż do podjęcia nowego cyklu katechez.