Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
poniedziałek – wsp. św. Marcina z Tours,
wtorek – wsp. św. Jozafata,
środa – wsp. św. Pierwszych Męczenników Polski.
2. Obchodzimy dzisiaj XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie.
3. Dziś zapraszamy dzieci klas III a i c wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 12.30 i po niej na spotkanie przygotowujące do przyjęcia I-Komunii św., a za tydzień zapraszamy na podobne spotkanie dzieci klasy III b wraz z rodzicami.
4. W poniedziałek będziemy obchodzić 101 r. Odzyskania Niepodległości, o godz. 18.00 odprawimy uroczystą Mszę za Ojczyznę.
5. We wtorek zapraszamy na Mszę wieczorną, modlitwę i spotkanie mężczyzn chcących tworzyć Wspólnotę.
6. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów z klas licealnych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
7. Parafia św. Kazimierza pragnie przedstawić sylwetkę bł. ks. Edwarda Detkensa i zaprasza na sesję naukową poświęconą Błogosławionemu, w sobotę 16.11. Szczegóły są w gablocie.
8. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca, zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec po Mszy wieczornej, w ramach Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.
9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie. Będziemy także gościć ks. Włodzimierza Sieka z Irkucka, który będzie głosił słowo boże i zbierał ofiary na swoją działalność.
10. Zachęcamy do obejrzenia filmu Nieplanowane.